Гарантія

Правильний вибір розміру матраца

До нас дуже часто звертаються покупці, які замовили матрац певного розміру, отримали його, розпакували, і тільки при укладанні його на ліжко, з'ясовують, що замовили не той розмір. Повернення або обмін матраца належної якості на матрац іншого розміру проводиться за рахунок покупця і тільки якщо він не був розпакований.

Тому ми настійно просимо Вас, перед оформленням замовлення на матрац, вимірювати спальне місце рулеткою. Нерідкі випадки, коли при виборі розміру матраца, покупці покладаються тільки на око, або життєвий досвід.

Обмін і повернення товару належної якості

Відповідно до закону України "Про захист прав споживачів": «Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, в якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня купівлі, якщо триваліший строк не оголошений продавцем. Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.»
(Стаття 9. Права споживача при придбанні товару належної якості)

Тому, якщо ви не впевнені, що обраний Вами матрац повністю підійде Вам, не розпаковуйте його. Ви можете випробувати його кілька ночей в упаковці.

З тієї ж причини, матраци у вакуумній упаковці відповідної якості після розкриття упаковки поверненню або обміну не підлягають.

Також слід враховувати, що придбаний і оплачений бездефектний матрац, який був виготовлений за індивідуальними параметрами, відмінними від стандартних - поверненню і обміну не підлягає.

Технологічний запах матраців

Більшість виробників матраців Українського і зарубіжного виробництва при виробництві ортопедичних матраців використовують клей на основі ацетону або інших розчинників. Клей застосовується для скріплення різних шарів між собою. На виробництві відразу ж після виготовлення матраци упаковуються в поліетиленову упаковку. У зв'язку з цим після розкриття упаковки ви будете відчувати виражений запах розчинника.

Ацетон та інші розчинники, що використовуються у виробництві матраців є высоколетучими речовинами, які безслідно і повністю вивітрюються з матраців від 1 до 3 діб. Переважна кількість растрорителя вивітрюється протягом перших 6-8 годин.

Обмін матраців, які мають запах проводиться в тому випадку, якщо виражений запах залишається через 3 доби з моменту відкриття упаковки матраца.

Також звертаємо вашу увагу, що природні матеріали (латекс, кокосова койра, морські водорості, кінський волос, верблюжа і овеча шерсть та ін) можуть мати свій специфічний запах.

Гарантійний термін

Гарантійний термін - це строк, протягом якого виробник бере на себе обов'язок за безоплатне усунення недоліків товару у зв'язку з введенням його в експлуатацію. Гарантійний термін експлуатації обчислюється з дня продажу матраца. Кожен виробник ортопедичних матраців надає різні терміни гарантійного обслуговування.

У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку істотних недоліків, які виникли з вини виробника, покупець має право звернутися до магазину, де був придбаний матрац. Доставка матраца за адресою виконання гарантійних робіт проводиться за рахунок покупця. Зворотна доставка до покупця здійснюється за рахунок виробника.

Гарантія передбачає твір ремонтних робіт або заміну частини несправних частин, визнаних несправними з вини виробника. Однак подібна заміна не може бути приводом для оновлення первинного гарантійного строку. При проведення гарантійних робіт гарантійний строк збільшується на час перебування виробу в ремонті.