Доставка та оплата

Доставка

Доставка по Львову

Доставка по Львову здійснюється нашими кур'єрами безкоштовно при сумі замовлення понад 1000 грн. Вартість доставки при замовленні до 1000 грн. становить 50 грн.

Доставка по Україні

Доставку по Україні ми здійснюємо за допомогою кур`єрських служб Автолюкс, Нова Пошта, Міст Експрес, ІнТайм. Повна вартість доставки автоматично розраховується під час оформлення замовлення з допомогою форми замовлення сайту. Сума доставки включає в себе: пересилку грошей (1% від суми замовлення + 15 грн), страховку товару та його повну вартість, а також вартість перевезення товару.
Щоб отримати товар Вам необхідно:
1) Мати при собі оригінал паспорта або водійського посвідчення, а також номер декларації. Він приходить у вигляді SMS-повідомлення на номер мобільного телефону, який вказаний у замовленні, як Ваш контактний номер телефону.
2) Якщо доставка товару вже оформлена, як післяплата, крім зазначених вище документів, Вам необхідно мати при собі суму грошей, що дорівнює сумі замовлення. Ця сума заздалегідь обговорюється з менеджером або фіксується у замовленні.
3) При отриманні товару зверніть увагу на цілісність упаковки. Якщо зовнішній вигляд товару Вас не влаштовує, Ви маєте право оформити з співробітником кур`єрської служби акт невідповідності.
Обов`язково зверніть увагу на те, що за несвоєчасне отримання замовлення перевізники нараховують пеню.Тому переконливе прохання забирати замовлення вчасно! Як правило, замовлення приходить у Ваше місто на наступний день після його відправлення. Якщо Ви бажаєте дізнатися про стан доставки Вашого замовлення за номером товарної транспортної накладної, Ви завжди можете зателефонувати в офіс перевізника або перевірити статус на сайті перевізника

Оплата

Готівковий розрахунок

Оплата готівкою кур'єру або експедитору за фактом доставки по м. Львів

Оплата післяплатою при отриманні (накладною платою)

Оплата готівкою виконується в момент отримання замовлення на поштовому відділенні, або на складі перевізника. Замовлення Ви можете отримати в офісі перевізника вже наступного дня (1-3 дні, залежно від віддаленості). Ви передаєте гроші працівнику служби доставки і отримуєте замовлений товар і супроводжувальну документацію.

Переказ на картку "Приватбанка"

Після узгодження замовлення, менеджер повідомить на пошту або SMS номер картки для оплати замовлення. Оплата проводиться без комісії

Безготівковий розрахунок

Для юридичних осіб (з урахуванням ПДВ): Після прийому замовлення ми виставимо Вам рахунок для оплати. Потім кур'єр разом з товаром доставляє усі необхідні документи (оригінал рахунку, товарна та податкова накладні, товарний чек, гарантійний талон).
Для приватних покупців (без ПДВ): Після прийому замовлення ми надамо рахунок, який ви зможете сплатити у відділенні будь-якого банку (при цьому Вам доведеться сплатити послуги банку з переказу грошових коштів).
Звертаємо Увагу! Рахунок дійсний протягом 3 банківських днів. Якщо за цей час оплата не зроблена, продавець не зобов'язується тримати резерв на замовлений товар.

Оплата WebMoney

Після узгодження замовлення, менеджер виставить рахунок на оплату засобами WebMoney. Оплата проводиться без комісії