Купити Матрац Evolution Sensitiv у Львові

Матрац Evolution Sensitiv

Evolution (Дніпропетровськ), Незалежні пружини, Середня жорсткість, Кокосовий
evolution-sensitiv
 
6249 грн.
+

Особливості

Виробник:
Evolution (Дніпропетровськ)
Тип:
Незалежні пружини
Жорсткість:
Середня жорсткість
Навантаження на 1 спальне місце:
130кг
Висота:
22см
Особливості:
Кокосовий

Опис

Матрац Evolution Sensitiv - елітний матрац з високим ступенем жорсткості на основі багаторівневої системи Anatomic Multy Zone 7, застосовується латекс, кокос, чохол з антибактеріальним просоченням і системою Thermo Balance

Ортопедичний матрац Evolution Sensitiv володіє високими експлуатаційними властивостями, завдяки використанню багаторівневої пружинної системи " Anatomic Multy Zone 7, яка укріплена сталевий рамкою. Даний блок, беручи до уваги унікальну конструкцію його пружин, здатний забезпечити зональний розподіл навантаження, що створює ідеальну опору для спини, поперекової області і ніг. На будь-який ваш рух під час сну система реагує з високою точністю, чим створює комфортний і приємний відпочинок на такому матраці.

Поверх пружинного блоку покладена плита з кокосової койри. Цей природний матеріал володіє високою міцністю, що значно збільшує термін служби виробу.

В якості м'яких настильних шарів в даній моделі були використані два шари: каучуковий мікропористий латекс Clima Cell і екологічно чистий матеріал Ergoflex. Сік каучукового дерева гавея після спеціальної обробки здобуває пористу структуру. Завдяки рівномірному розподілу повітря в мікропорах цього шару, матрац стає виключно м'якою, при цьому здійснюється постійне провітрювання, чим створюється масажний ефект. Високоеластичний матеріал Ergoflex максимально знімає навантаження з усіх частин тіла і кровоносних судин, що покращує мікроциркуляцію в організмі людини під час сну.

Склад:

  1. Чохол, що знімається, з антибактеріальним просоченням і системою Thermo Balance
  2. Натуральний латекс Clima Cell®
  3. Високоеластичний матеріал Ergoflex®
  4. Кокосова койра
  5. Інноваційна система пружин Anatomic Multy Zone 7
  6. Система вентиляції Smart Air System control
  7. Чохол, що знімається, з антибактеріальним просоченням і системою Thermo Balance