Купити Матрац Evolution Relax Duo у Львові

Матрац Evolution Relax Duo

Evolution (Дніпропетровськ), Незалежні пружини, М'який/Середня жорсткість
evolution-relax-duo
 
7029 грн.
+

Особливості

Виробник:
Evolution (Дніпропетровськ)
Тип:
Незалежні пружини
Жорсткість:
М'який/Середня жорсткість
Навантаження на 1 спальне місце:
120кг
Висота:
21см

Опис

Матрац Evolution Relax Duo - елітний двосторонній матрац на основі інноваційної системи пружин Anatomic Multy Zone 7, використовуються природний латекс Clima Cell, інноваційний матеріал Memory Foam, високоеластичний матеріал Ergoflex та чохол з антибактеріальним просоченням і системою Thermo Balance

Конструкція даної моделі оптимальна. Основою матраца є багаторівневий блок незалежних пружин Pocket Spring zone. А в якості наповнювачів використовуються сучасні матеріали: натуральний латекс Clima Cell, екологічний Memory Foam і гіпоалергенний мікропористий Ergoflex.

Система пружин Anatomic Multy Zone 7 складається з елементів різної висоти, розташованих в індивідуальних тканинних мішечках. Завдяки такій конструкції створюється зональний розподіл ваги тіла по всій поверхні матраца. Саме таке регулювання навантаження оптимізує ортопедичні властивості даної моделі.

Ідеалізація анатомічних функцій розробниками була досягнута шляхом використання трьох інноваційних матеріалів у ролі наповнювачів. Каучуковий латекс Clima Cell, крім того, що здатний відстежувати форму тіла сплячої людини, рівномірно розподіляє потік повітря у своїй пористій структурі. Завдяки таким можливостям даного матеріалу, створюється масажний ефект.

Наповнювач Ergoflex максимально зменшує тиск пружинного блоку на всі частини тіла і, в тому числі, на кровоносні судини, чим поліпшується кровообіг організму людини. І нарешті, додатковий шар - це унікальний матеріал, що володіє пам'яттю, Memory Foam. Він здатний реагувати на зміну температури і ваги тіла, що створює ідеальний комфорт під час відпочинку. У зв'язку з тим, що Memory Foam чутливий до зміни температури, такий матрац рекомендують експлуатувати при температурі навколишнього середовища не нижче 20°С.

Склад:

  1. Чохол, що знімається, з антибактеріальним просоченням і системою Thermo Balance
  2. Натуральний латекс Clima Cell®
  3. Високоеластичний матеріал Ergoflex®
  4. Інноваційна система пружин Anatomic Multy Zone 7
  5. Високоеластичний матеріал Ergoflex®
  6. Інноваційний матеріал Memory Foam
  7. Система вентиляції Smart Air System control
  8. Чохол, що знімається, з антибактеріальним просоченням і системою Thermo Balance