Купити Матрац Evolution Nirvana Duo у Львові

Матрац Evolution Nirvana Duo

Evolution (Дніпропетровськ), Безпружинний, Середня жорсткість/Жорсткий, Кокосовий
evolution-nirvana-duo
 
9373 грн.
+

Особливості

Виробник:
Evolution (Дніпропетровськ)
Тип:
Безпружинний
Жорсткість:
Середня жорсткість/Жорсткий
Навантаження на 1 спальне місце:
110кг
Висота:
22см
Особливості:
Кокосовий

Опис

Матрац Evolution Nirvana Duo - унікальний безпружинний двосторонній матрац з різним ступенем жорсткості залежно від сторони. Одна сторона має середню жорсткість, інша сторона - понад жорстка

М'якість і пружність цього ортопедичного матраца створює сучасний матеріал - натуральний перфорований латекс. Його пориста структура здатна реалізувати чудові анатомічні властивості, ідеальну циркуляцію повітря і створити ефект точкового масажу. Жорстка сторона виконана з матеріалу, що володіє високою щільністю - кокосової койри.

Між натуральним латексом і кокосовою койрою покладена плита з високоеластичного матеріалу Ergoflex. Цей матеріал відрізняється тривалим терміном служби і здатністю правильно розподіляти тиск по тілу людини, що, в свою чергу, покращує кровообіг. Завершує безпружинний блок шар перфорованого латексу.

Чохол матраца Nirvana Duo виконаний з міцної тканини, яка попередньо пройшла подвійну обробку за технологією Ultra Fresh Silpure, яка включає покриття виробу захисним шаром «Aloe Vera». Завдяки цим просоченням, матрац набуває додаткову м'якість і еластичність, і що важливо, захищений на всі 100 % від появи шкідливих мікроорганізмів.

Склад:

  1. Чохол, що знімається, з антибактеріальним просоченням і системою Thermo Balance
  2. Блок із натурального латексу з різними зонами жорсткості
  3. Високоеластичний матеріал Ergoflex® високої щільності
  4. Кокосова койра
  5. Натуральний перфорований латекс
  6. Чохол, що знімається, з антибактеріальним просоченням і системою Thermo Balance