Купити Матрац Evolution Mirage у Львові

Матрац Evolution Mirage

Evolution (Дніпропетровськ), Незалежні пружини, Середня жорсткість
evolution-mirage
 
6094 грн.
+

Особливості

Виробник:
Evolution (Дніпропетровськ)
Тип:
Незалежні пружини
Жорсткість:
Середня жорсткість
Навантаження на 1 спальне місце:
110кг
Висота:
22см

Опис

Матрац Evolution Mirage - матрац середньої жорсткості на основі системи Anatomic Multy Zone 7, підходить тим, хто цінує зручність і надає значення ортопедичним властивостям.

Для людей, що мають міцну статуру, і в теж час віддають перевагу спати на м'якій постелі, ідеальним рішенням буде ортопедичний матрац Evolution Mirage. Багаторівневий пружинний блок " Anatomic Multy Zone 7 здатний витримувати навантаження до 130 кг, при цьому здійснюючи ідеальне її розподіл по поверхні виробу. Така інноваційна система рекомендована людям, що страждають болями хребта або суглобів, так як вона забезпечує анатомічно правильну підтримку опорно-рухового апарату.

Завдяки двосторонньому виконання, чохол моделі Evolution Mirage реалізує ефект зима/літо, тобто на такому матраці ви відчуваєте повний комфорт і затишок в будь-який час року. Сторона чохла, простьоганних натуральною овечою вовною, захистить ваше тіло від холоду, а друга - з тканиною з бавовняних волокон, огорне вас легкою прохолодою в літню ніч. Як оббивної тканини в чохлі використовується високоякісна бельгійська стрейчева тканина з м'якою текстурою.

Для захисту виробу від освіти цвілі і різних шкідливих для організму людини мікроорганізмів, оббивна тканина просочена спеціальним захисним шаром. Дія цієї просочення ґрунтується на науковому відкритті швейцарського ботаніка Карла Негеля. Вчений, вивчаючи механізм дії срібла, встановив, що його іони при взаємодії з мікроорганізмами викликають їх загибель.

Склад:

  1. Чохол, що знімається, з антибактеріальним просоченням і системою Thermo Balance
  2. Натуральний перфорований латекс
  3. Інноваційна система пружин Anatomic Multy Zone 7
  4. Система вентиляції Smart Air System control
  5. Чохол, що знімається, з антибактеріальним просоченням і системою Thermo Balance