Купити Матрац Evolution Fiesta у Львові

Матрац Evolution Fiesta

Evolution (Дніпропетровськ), Незалежні пружини, Середня жорсткість
evolution-fiesta
 
4689 грн.
+

Особливості

Виробник:
Evolution (Дніпропетровськ)
Тип:
Незалежні пружини
Жорсткість:
Середня жорсткість
Навантаження на 1 спальне місце:
110кг
Висота:
21см

Опис

Матрас Evolution Fiesta - двосторонній комфортний матрац, в якому використовується властивість підтримка хребта під час сну. Завдяки натуральним матеріалом, матрас Evolution Fiesta прослужить десятки років і збереже свою пружність і еластичність

Матрацу Evolution Fiesta притаманні неповторні ортопедичні і анатомічні властивості, завдяки багаторівневій системі інноваційної пружин Anatomic Multy Zone 5. Така конструкція забезпечує зональну підтримку тіла сплячої людини допомогою стиснення пружин різної висоти. Всі елементи блоку " Anatomic Multy Zone 5 розділені окремими тканинними мішечками, що сприяє рівномірному розподілу навантаження по поверхні матраца. Така система дозволяє повністю розслабитися, а це значить, вас ніщо не буде відволікати від глибокого сну.

Щоб посилити м'якість даній моделі матраца, до її складу входить природна основа - латекс. Цей пористий матеріал ідеально повторює всі контури тіла людини. Крім цього, під час сну мікропори "Clima Cell" масажують усе тіло, що покращує кровообіг шкіри, відповідно, дотримується оптимальна гігієна сну.

Говорячи про основних споживчих властивості матраца, не можна не згадати про унікальність чохла. Дане покриття виконано з міцної натуральної тканини - бельгійського стрейчу. Цей матеріал ніжний і м'який на дотик, але це не єдиний його плюс, він чудово вбирає вологу, що дуже важливо для міцного сну. Профілактичним засобом від цвілі, пилових кліщів і так далі, є спеціальна просочення Ultra Fresh Silpure. Бар'єр бактеріям в такому матеріалі утворюють іони срібла. З давніх часів було помічено, що цей благородний метал здатний збагатити тканина мікроелементами, які не допускають появи шкідливих бактерій.

Склад:

  1. Чохол, що знімається, з антибактеріальним просоченням і системою Thermo Balance
  2. Натуральний латекс Clima Cell®
  3. Високоеластичний матеріал Ergoflex®
  4. Інноваційна система пружин Anatomic Multy Zone 5
  5. Система вентиляції Smart Air System control
  6. Чохол, що знімається, з антибактеріальним просоченням і системою Thermo Balance