Купити Матрац Evolution Fantasy Duo у Львові

Матрац Evolution Fantasy Duo

Evolution (Дніпропетровськ), Незалежні пружини, М'який/Жорсткий, Кокосовий
evolution-fantasy-duo
 
5469 грн.
+

Особливості

Виробник:
Evolution (Дніпропетровськ)
Тип:
Незалежні пружини
Жорсткість:
М'який/Жорсткий
Навантаження на 1 спальне місце:
120кг
Висота:
22см
Особливості:
Кокосовий

Опис

Матрац Evolution Fantasy Duo - двосторонній матрац з різним ступенем жорсткості на основі системи пружин Anatomic Multy Zone 5, використовується кокосова койра Politex і натуральний латекс Clima Cell.

Унікальні властивості ортопедичного матраца Evolution Fantasy Duo формуються, завдяки чотирьом шарам, виготовленим з використанням сучасної техніки і новітніх технологій. Основа матраца представлена у вигляді багаторівневої інноваційної системи Anatomic Multy Zone 5. Новизна такого блоку полягає в тому, що дана конструкція зібрана з незалежних пружин, поміщених у спеціальні тканинні кишеньки, сполучені між собою, причому всі елементи попередньо стискають на 20%. Таке конструкторське рішення дозволяє з великою точністю розподіляти навантаження по поверхні матраца, що, в свою чергу, сприяє повному розслабленню м'язової системи людини.

Шар натуральної кокосової койри забезпечує пружність і жорсткість цієї моделі. Для гіпоалергенного і довговічного матеріалу, використаного в цьому матраці, була застосована унікальна технологія обробки Кокоса Politex". Цей спосіб полягає в тому, що кокосові волокна армовані поліестрової сіткою. Завдяки впровадженню додаткового матеріалу, значно підвищується міцність і експлуатаційні властивості виробу.

Анатомічність в матраці Evolution Fantasy Duo забезпечується матеріалом, що володіє ефектом пам'яті, - латекс Clima Cell. Це спінене і вулканизированное молочко каучукового дерева здатна максимально точно повторювати всі вигини тіла сплячої людини. Пориста структура матеріалу забезпечує вільний рух повітря всередині всього виробу, що не тільки покращує гігієну сну, але і створює масажний ефект.

Склад:

  1. Чохол, що знімається, з антибактеріальним просоченням і системою Thermo Balance
  2. Натуральний латекс Clima Cell®
  3. Кокос Politex®
  4. Інноваційна система пружин Anatomic Multy Zone 5
  5. Натуральний латекс Clima Cell®
  6. Система вентиляції Smart Air System control
  7. Чохол, що знімається, з антибактеріальним просоченням і системою Thermo Balance